СЬОГОДНІ: Четвер, 13.08.2020, 22:44

Протипожежні двері виготовлені у Рівному, затримають розповсюдження найсильнішого полум’я (+ВІДЕО)

На сьогоднішній день надійним захистом приміщень від розповсюдження вогню протягом тривалого часу вважають протипожежні двері. У разі виникнення пожежі дана конструкція дверей допоможе виграти час, за який можна буде врятувати людське життя, здоров’я, майно та обмежити доступ полум’я.

Звичайні двері палають, як сірник, навіть якщо вони оброблені вогнезахисною речовиною. Адже, такі двері мають щілини, через які прорвуться “язики полум’я”. У той час як протипожежні двері не пропустять вогонь в сусідні приміщення протягом 30-60 хвилин, в залежності від виготовленої конструкції.

У більшості випадків такі двері замовляють установи та комплекси, де пред’являються вимоги (згідно з нормативно-правовими актами МНС) щодо запобігання розповсюдженню полум’я при виникненні пожежі. Але в багатьох випадках протипожежні двері використовують на малих підприємствах та в приватних будинках.

Вхідні протипожежні двері високої якості виготовляють в Рівному на заводі “Сталь-М”. Керівник підприємства Андрій Муляренко розповів “Рівненським новинам” про те, якими мають бути надійні та якісні протипожежні двері.

Конструкція полотна дверей на заводі “Сталь-М” виготовляється на високотехнологічному металообробному обладнання та складається із зовнішнього і внутрішнього металу. Полотно дверей має відповідне протипожежне наповнення, а саме протипожежний гіпсокартон та тверда мінеральна вата, щільністю 110 кг/м3. Рама також утеплена цією мінеральною ватою. Окрім основної функції наповнення вона також забезпечує високу тепло-та-шумо ізоляцію.

Протипожежні двері оснащені протидимною стрічкою ОГРАКС та гумовим ущільнювачем.

Двері укомплектовані двома спеціальньми петлями зі зворотною пружиною, що забезпечує дотягування та зачинення дверей без використання додаткових пристроїв. Також двері мають два антизріза, які розміщені чітко по центру і виконують функцію запобігання відгіну дверей під час пожежі, внаслідок деформації металу під впливом високих температур.

Двері мають протипожежний замок італійського виробника ISEО, протипожежну фурнітуру та циліндр. Також, за необхідності їх можна комплектувати системою антипаніка виробництва APECS або TESA.

Щодо оздоблення дверей, то це є якісне полімерне порошкове фарбування, що дозволяє монтувати двері не тільки всередині приміщення, а й ззовні. На вибір широкий спект кольорів фарб. За бажанням двері можуть бути оснащені протипожежним склопакетом.

“На нашому заводі налаштоване потокове виробництво, що забезпечує швидкі терміни виготовлення замовлення. Також, Ви маєте можливість замовити виготовлення протипожежних дверей як стандартних розмірів, так і на індивідуальне замовлення”, – каже Андрій Муляренко.

Компанія “Сталь-М” здійснює ліцензійний монтаж протипожежних дверей. Завод-виробник з багаторічним досвідом гарантує контроль якості на кожному етапі виготовлення дверей. Що підтверджено системою управління якістю ISO-9001.

Уся продукція компанії “Сталь-М” має заводське маркування, паспорт виробу та сертифікат якості. Гарантія на продукцію – 24 місяці.

Зразки продукції можна побачити та придбати у фірмових магазинах “Сталь-М”:

м. Рівне, вул. Соломії Крушельницької, 77

м. Рівне, вул. Київська, 67 (ТЦ “Арена”), магазина працює як виставка-продаж

м. Луцьк, вул. Рівненська,25

Довідки за телефоном: +38(096) 630-69-80, +38(050)905-32-32

Більше інформації: http://www.stal-m.ua/

P.S. Конкуренція на ринку нерухомості та поява нових тенденцій в будівництві зумовлює появу все більшої кількості як якісних, так і не дуже, житлових комплексів та будинків. Тому, аби не помилитися із вибором забудовника про усі нюанси вибору житла від перевірки документів компанії-забудовника до економічних підрахунків вартості майбутніх комунальних послуг – читайте в серії статей у спільному проекті “Рівненських новин” та ГО “Сталева безпека України” – “Все про будівництво та ремонт“. 

Також, ми ділитимемося з нашими читачами усіма секретами ремонту та комфортного облаштування житла, створення красивого дизайну та декору приміщень.