СЬОГОДНІ: Четвер, 18.08.2022, 9:55

На Рівненщині у декларації медичного керівника знайшли неточності на 860 тисяч гривень

Керівник закладу охорони здоров’я області вніс недостовірну інформацію у щорічну декларацію, підозрюють у прокуратурі. Про керівника якого закладу йдеться, не повідомляють. Поліцейські розслідують кримінальне провадження, – пише Суспільне.

У правдивості декларації медика в прокуратурі області засумнівались, коли моніторили інформацію з відкритих джерел та декларацію посадовця.

“Виявили обставини, що свідчать про внесення одним з керівників закладу охорони здоров’я до щорічної декларації недостовірної інформації про майновий стан на суму понад 860 тисяч гривень”, – повідомила речниця прокуратури області Оксана Жужельська.

Усього з початку року в області порушили 48 таких кримінальних проваджень, 22 з яких вже направили для розгляду в суди. До адмінвідповідальності суди притягнули 97 людей, за корупційні порушення. Їх оштрафували на 70 тисяч гривень. Найбільше серед порушників – депутатів. Їх 37, а також 31 посадовець державних установ. Після подань прокуратури двох посадовців звільнили, а 15-тьох покарали за корупцію.