СЬОГОДНІ: П’ятниця, 01.07.2022, 20:10

У Рівному поліцейські склали 6 адмінпротоколів на водіїв маршруток

У Рівному за добу патрульні склали адмінматеріали на шістьох водіїв маршруток за порушення правил карантину. Підставою стало те, що у салоні перевозили понад норму пасажирів, а це суперечить карантинним рішенням міської влади, – розповіли Суспільному у патрульній поліції.

Один із протоколів склали увечері 16 червня. Одного з водіїв на цьому порушенні помітили двічі за невеликий проміжок часу. Спершу йому дозволили довезти пасажирів до кінцевої. А вже на іншому рейсі він знову взяв понад норму людей – відтак, його вирішили зупинити та припинити порушення.

“При тому, що у автобусі є 16 місць для сидіння і більше, згіднно з рішенням міської комісії, перевозити не дозволено, водій перший раз віз 26 пасажирів, другий – 19. Він нічого не пояснював. Хоча відомо, що перевізник його попереджав. Але він, очевидно, вирішив по-своєму”, – кажуть у поліції.

На водія склали два протоколи за ст. 44-3 Кодексу України про адмінправопорушення. Якщо суд визнає його винним, то кожен проступок карається штрафом для громадян від 17 до 34 тисяч гривень, а для посадових осіб від 34 до 170 тисяч.

В поліції зазначили, що зранку 17 червня кілька мобільних груп з числа копів та Держслужби з питань безпеки на транспорті влаштували рейд. Під час нього виявили аналогічні порушення щодо кількості пасажирів у водіїв п’ятьох маршруток. Загалом перевірили 56 автобусів.