СЬОГОДНІ: Середа, 28.07.2021, 6:23

Рівненським рибоохоронним патрулем викрито порушників з електровудкою

14 червня 2020 року державні інспектори Рівненського рибоохоронного патруля здійснили черговий рибоохоронний рейд. Захід проведено на водоймах Костопільського та Рівненського районах Рівненської області. Так, складено два протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП та один – за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

Близько 21 години державними інспекторами на стариці р. Горинь, між с. Дюксин Костопільського району та с. Жобрин Рівненського району викрито двох місцевих жителів, які здійснювали вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям – «електровудкою». Завдяки оперативним діям порушники не встигли завдати збитків рибному господарству.  Заборонене знаряддя лову вилучено.

На осіб складено протоколи про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються до передачі у районний суду Рівненської області для притягнення порушників до відповідальності.

У тому ж місті, рибпатрульні задокументовано ще одне порушення правил рибальства. Громадянин мав намір здійснити вилов водних біоресурсів забороненими знаряддями лову –  сіткою. Завдяки оперативним діям порушник не встигли завдати збитків рибному господарству.

Внаслідок вчинення дій чоловіки порушили ст. 63 ЗУ «Про тваринний світ» та п. 3.14 Правил любительського і спортивного рибальства. На особу було оформлено протокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП.