СЬОГОДНІ: Четвер, 26.05.2022, 23:03

Рівненські атомники цього літа відпочиватимуть у 4 регіонах України

Попри цьогорічні карантинні заходи внаслідок пандемії коронавірусу в Україні, літньому відпочинку рівненських атомників таки бути.

Над його організацією та реалізацією працює профспілковий комітет РАЕС, який постійно дбає про відпочинок та оздоровлення працівників підприємства на кращих курортах країни, за який працівники сплачують лише частину вартості путівки. Пільги за оплату путівок діють такі ж як минулого року (працівники платитимуть 15% від вартості путівки, член сім’ї – 25%). У сезон літніх канікул в санаторно-курортних таборах Закарпаття та Одещини оздоровляться цьогоріч і діти працівників РАЕС. Для сімейного відпочинку та оздоровлення нині атомникам пропонуються турбази Одеської, Миколаївської областей; санаторії Закарпатської та Львівської областей.

За словами Тетяни Васильєвої, заступниці голови ППО РАЕС, в профкомі РАЕС уже є путівки на літо 2020 року, а заявки охочих оздоровитися прийматимуться телефоном чи електронною поштою. Зокрема, пансіонати, санаторії й бази відпочинку чекатимуть рівненських атомників уже в другій половині червня. Серед найпопулярніших: пансіонат «Рута» (с. Затока Одеської обл.) прийматиме відпочивальників з 13 червня; пансіонат «Тернопіль» (с. Затока Одеської обл.) – з 14 червня. Пансіонат “Тернопіль”У пансіонаті «Надія» (с. Коблево Миколаївської обл.) відпочинок можна розпочати з 20 червня. Щодо санаторно-курортного лікування, то з 15 червня можна взяти путівку у санаторій «Віват» (м. Моршин Львівська обл.).

З 1 липня розпочинають оздоровлення санаторії Трускавця «Аркада» і «Молдова», а також ЛОК «ДіАнна» (с. Східниця Львівської обл.). Оздоровлення дітей у дитячих оздоровчих таборах «Водограй» (с. Чинадієво Закарпатської обл.) та «Black Sea Camp» (с. Сергіївка Одеської обл.) також розпочнеться з 1 липня.