СЬОГОДНІ: Середа, 05.08.2020, 12:03

Рівняни обурені тим, що нардеп присвоїв собі логотип міста, який розробляли усією громадою

Народний депутат України від партії “Слуга народу” Олександр Ковальчук, що був обраний по 152-му виборчому окрузі міста Рівне задекларував у своїй власності логотип міста Рівне. Це викликало справедливе обурення містян, адже до його створення спритний нардеп був мало причетний.

Нагадаємо, що сучасний логотип міста Рівне був обраний під час громадського конкурсу, який організували небайдужі мешканці.

За три етапи голосування зі 100 запропонованих коцепцій перемогу отримав логотип авторства аспірантів кафедри архітектури НУВГП Насті Хмари та Андрія Цьося.

“Я як учасник процесу боротьби за логотип міста Рівне можу сказати … курва, вже краще “кружальця” ніж крутий логотип міста у власності депутата від слуга народу … та взагалі у власності будь кого, крім міста … це донишко”, – каже відомий рівненський МС та ді-джей Михайло Юрчук (Micik Gonibez), який був одним із найактивніших учасників конкурсу з вибору логотипу міста Рівне.

“Дійсно цікаво. Публічний процес і хтось собі присвоїв здобудки. Чому не місто?”, – цікавиться громадський активіст Андрій Токарчук.

За словами Михайла Юрчука, нардеп Ковальчук приєднався до процесу створення нового логотипу міста Рівне вже у його фіналі, і то не до команди яка займалася всім процесом, а до авторів переможного логотипу.

“…. хоча стоп, ви ж приєдналися лише в фіналі (і то виключно до авторів логотипу, а не до команди як такої), до того часу була пророблена величезна кількість роботи, купа нарад в міськраді … зібраті і оброблені величезна кількість логотипів, пророблена робота з дизайнерами і спілкою дизайнерів України, розроблена система голосування, місце для переглядів, зібрані експертні групи з професіоналів і суспільних авторитетів … було проведено купа роботи, в якій вас навіть чути і видно не було … але в фіналі власником логотипу стали ви ))) а з ваших слів … гівнюком я )))) хоча я єдиний лишився при логотипові, і до цієї пори безоплатно і виключно на волонтерських засадах, є підписантом під проекти міськради де використовується логотип … чиїм власником є ви ))) тадам ))))”, – додав Михайло Юрчук.