СЬОГОДНІ: Середа, 25.11.2020, 7:00

У Рівному будують “Синергію” з європейським способом життя

Чимало наших читачів просять нас дізнатися подробиці про житловий комплекс “Синергія” від забудовника “Група Смарт”, будівництво якого ведеться в Рівному. Із задоволенням виконуємо прохання і розповідаємо про те, що нам вдалося з’ясувати про цей проект.

У ЖК “Синергія” кожен зможе обрати для себе квартиру, адже проєкт поєднує в себе три комплекси різного класу.

Якщо ви мрієте про новий рівень життя, полюбляєте естетику та спокій , тоді Вам підійде “Синергія Glass” – шестиповерхова забудова бізнес-класу. Повністю закрита територія (три рівні захисту), 2-поверховий та 4-поверховий паркінги, підземні смітники, приквартирні ділянки на першому поверсі та власна інфраструктура.

Унікальність та головна родзинка даного проєкту фасад, а саме його неповторність. «Dichroic glass» (дихроїчне скло) має особливі властивості. Коли сонячні промені проходять крізь панель то лишають на фасаді «кольорову тінь». Залежно від пори дня і відповідно куту потрапляння сонячного проміння фасад буде забарвлений у найрізноманітніші відтінки палітри. Вже цікаво побачити цей ефект в реалізації.

Якщо Вам подобається жити на вищих поверхах та милуватися краєвидами Рівного, тоді Вам підійде “Синергія Color” – 9-поверхова забудова комфорт-класу.

Початком створення житлового комплексу «Синергія Light» було рішення компанії “Група Смарт” добудувати скандальне незавершене будівництво у місті Рівне, яке не зміг добудувати інший забудовник. В процесі компанія вирішила змінити концепцію та подарувати нове життя для цього проєкту. Даний комплекс підійде для молодих сімей чи їх батьків, студентів та кар’єристів, адже буде доступним для кожного.

Житловий квартал «Синергія» забезпечений розвиненою інфраструктурою: поблизу школа, садочок, поліклініка, торгові центри та парк.

Загалом, у цьому проєкті “Група Смарт” втілила концепцію “європейського способу життя” з комфортним житлом, адже тут реалізовуватиметься концепція “двір без машин” – буде побудовано багаторівневий цілодобовий паркінг для всіх жителів комплексу. Тому практично весь внутрішній двір буде пішохідною зоною з дитячими та спортивними майданчиками і зонами відпочинку. Що забезпечить мешканцям комфортне та безпечне проживання.

Додамо, що “Група Смарт” – надійний та прогресивний забудовник на українському ринку. Компанія, що створена у 2009 році вже збудувала близько десятка житлових комплексів, а також цілий ряд адміністративних та офісних приміщень.

P.S. Конкуренція на ринку нерухомості та поява нових тенденцій в будівництві зумовлює появу все більшої кількості як якісних, так і не дуже, житлових комплексів та будинків. Тому, аби не помилитися із вибором забудовника про усі нюанси вибору житла від перевірки документів компанії-забудовника до економічних підрахунків вартості майбутніх комунальних послуг – читайте в серії статей у спільному проекті “Рівненських новин” та ГО “Сталева безпека України” – “Все про будівництво та ремонт“. 

Також, ми ділитимемося з нашими читачами усіма секретами ремонту та комфортного облаштування житла, створення красивого дизайну та декору приміщень.