СЬОГОДНІ: Четвер, 05.08.2021, 13:52

На Рівненщині подружжю наркокур’єрів обрали запобіжний захід

Слідчим суддею Рівненського міського суду, за результатами розгляду клопотання слідчого органу безпеки області, погодженого з процесуальним прокурором прокуратури Рівненщини, 03.06.2020 чоловіку, якого обвинувачують у контрабанді прекурсорів (ст. 305 КК України) обрано запобіжний захід у вигляді 60 діб тримання під вартою, або альтернатива – 2 мільйони гривень застави. 

Зважаючи на вагітність – дружині, яку затримали разом з чоловіком, обрано міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту.

Нагадаємо, за даними слідства, підозрювані налагодили механізм контрабандного постачання з Польщі в Україну псевдоефедриновмісних пігулок, з яких у підпільних лабораторіях виготовляють психотропну речовину “метамфетамін”. 31 травня 2020 року на митному посту “Ягодин” у подружжя вилучили понад 21 кг таких пігулок. Дохід від їх збуту склав би майже 3 млн грн.

Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана  кримінальному покаранню, доки  її вину  не буде  доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.