СЬОГОДНІ: Неділя, 12.07.2020, 10:07

Ректор рівненського університету розповів, про що спілкувався з Зеленським

Сьогодні, 2 червня ректор Національного університету водного господарства та природокористування Віктор Мошинський разом із 24 керівниками провідних ВУЗів України мав можливість поспілкуватися з Президентом України Володимиром Зеленським.

Зустріч відбувалась в Офісі Президента протягом 2,5 годин. Це була перша зустріч Глави нашої держави з ректорами університетів з 2005 року.

У заході також взяли участь заступник керівника Офісу Президента Юрій Костюк та голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак.

“Спочатку висловились ректори університетів з великим міст, а тоді вже взяв слово і я. Окрім тем що обговорювались, вважав своїм обов’язком розповісти про необхідність залучення бізнесових коштів в розвиток освіти. Також наголосив, що наш університет має прекрасні традиції та сучасні практичні підходи до наукової роботи і у зв’язку з тим, що нині водна галузь України переживає кризові часи, ми готові брати максимальну участь в подоланні цієї кризи, щоб допомогти нашій державі”, – розповів ректор НУВГП.

Окрім вищепереліченого, Віктор Мошинський також залишив Володимиру Зеленському лист із пропозиціями від НУВГП щодо бачення реформ та майбутнього вищої освіти в Україні.