СЬОГОДНІ: Вівторок, 26.01.2021, 18:19

“Басів Схил”: Хочу жити тут!

Сьогодні ми розповімо Вам про один із найкрасивіших житлових комплексів в нашому місті – “Басів Схил”. Цей проект змінює уявлення про архітектуру в Рівному, адже має неповторний стиль, високу якість будівництва, тут панують комфорт і затишок.

Приємно, що місцеві забудовники поступово починають розуміти: квадратні метри – це не все, що цікавить людей, комфортне середовище важливе не менше. І компанія-забудовник “Басового Схилу”, а це “Fine City Development” – перші, хто в Рівному голосно про це заявив. Можливо, справа в тому, що на чолі компанії стоять люди, яких хвилюють не тільки гроші та прибутки. Засновники компанії дуже багато бувають за кордоном, щоб дізнатися “а як там у них”, вибирають найкраще і починають втілювати це на батьківщині, у своєму рідному місті.

Однією із найголовніших переваг ЖК “Басів Схил” є його місце розташування. Він розташований по вулиці Студентська, в екологічно чистій місцевості. На відстані 500 метрів від новобудови знаходиться Центральна міська лікарня. Поруч також є дитсадок, школа. Прямо біля комплексу розташовано кілька зупинок громадського транспорту.

До слова, комплекс складатиметься з 6 секцій. Перша на 9 поверхів (вже збудована), друга — 6 і чотири — 5-ти поверхові (дві з яких вже також збудовано).

Секції комплексу споруджуються за прогресивною монолітно-каркасною технологією, що надає конструкції високу міцність. Зовнішні стіни в ході будівництва ізолюються мінеральною ватою 15 см – найефективнішим утеплювачем.

Унікальною для Рівного є також концепція, яку передбачили автори проекту – це вільний від автомобілів і безпечний двір. Так зручні вхідні групи з окремими виходами у двір, на вулицю і у паркінг (замість застарілих під’їздів) вирішують найбільшу проблему сучасного міста — перетворення дворів на суцільні “парковки”. Натомість для автомобілів передбачені підземні паркування та вільне паркування по периметру комплексу.

Варто зазначити, що безпеці мешканців в “Басів Схил” приділяють особливу увагу. Всередину комплексу потрапити зможуть лише ті, хто знає код від вхідних воріт.

Під надійною охороною перебувають і двоколісні друзі, як малих, так і великих мешканців комплексу.

Звертає увагу і той факт, що двері в під’їздах тут скляні. У такій під’їзд не страшно заходити, та й вандалізму так повинно бути менше, адже всім видно, що відбувається всередині.

Загалом під’їзди тут стильні, сучасні та просторі.

Квартири в житловому комплексі відповідають усім сучасним стандартам житла, вирізняються зручним і різноманітним плануванням. Замість одно-, дво- та трикімнатних квартир тут пропонується одно-, дво- та триспальневі квартири. У “Басів Схил” вирішили перейти від старого формату до визнаного у світі стандарту — в квартирі має бути приватний простір (окремі спальні) та великий (не менше 22 кв. м.) спільний простір кухні-вітальні. Хоча можливість відокремити кухню для любителів «класики» залишається. При цьому усі дво- та триспальневі квартири стандартно обладнуються двома санвузлами. Середні площі квартир складають — 44, 66 та 88 кв. м.

Неперевершеного вигляду та високий ступінь захисту додають якісні і надійні алюмінієві та металопластикові панорамні вікна.

До прикладу, реальний інтер’єр дизайну квартири одного із мешканців “Басів Схилу”: 

Найвибагливіших покупців зацікавлять квартири з розкішними терасами. Це унікальне місце створене для комфортного життя й відпочинку. Барбекю, спорт, відпочинок просто неба – усе це у власній квартирі! Перед Вами відкриється заворожуюча панорама природи. Відчуйте енергію світанку та романтичність заходу сонця.

Важливим елементом безпеки квартир в ЖК “Басів Схил” є встановлення якісних та сертифікованих вхідних дверей від відомого виробника “Сталь-М”. Такі двері, точно не потрібно буде заміняти придбавши житло.

Не менш важливою у “Басів Схилі” є розбудова інфраструктури на перших комерційних поверхах будинків комплексу. Наразі тут вже працює стоматологічна клініка “Смайлик”, абсолютно безкоштовний для жителів комплексу тренажерний зал, планується відкриття продуктового магазину, кафе-пекарні, відділення банку та інших об’єктів, які так необхідні для комфортного проживання людей.

Житловий комплекс “Басів Схил” – це унікальне розташування і найкращі краєвиди у Рівному. Це той приклад, якою має бути масова житлова забудова сьогодні. Це унікальна архітектура, а не типовий проект. Це двори без машин. Це нормальні під’їзди, в які не страшно заходити. Це експлуатовані дахи та ін. Це абсолютно інша якість життя. Ну що, хотіли б так жити?