СЬОГОДНІ: Четвер, 05.08.2021, 14:55

Звільнилось понад 300 медиків. У Рівненській ОДА пояснили, чи візьмуть їх назад

У Рівненській облдержадміністрації допускають прийом на роботу медичних працівників, які покинули роботу в карантин і звільнились за власним бажанням. Загалом таких майже три з половиною сотні, кожен десятий – лікар.

Суспільне поцікавилось у начальника обласного управління охорони здоров’я Олега Вівсянника, чи можуть вони претендувати на роботу в медзакладах після закінчення пандемії.

Керівник медичної галузі області не відкинув можливості працевлаштування таких медпрацівників, але зазначив, що це можливо за умови наявності вільних місць.

Якщо у лікувально-профілактичних закладах будуть вакансії, які висвітлюються в онлайн-режимі і можна їх прослідкувати. Керівниками цих закладів, вивчаючи професійність цих кадрів, а також документи, які підтверджують медичну освіту, будуть прийматися на роботу, – прокоментував начальник обласного управління охорони здоров’я Олег Вівсянник.

З понад двадцяти тисяч медичних працівників в області під час карантину звільнилося 347 людей, 35 з них – лікарі, інші – молодший або середній медперсонал, – повідомив Олег Вівсянник.

Зазначимо, що в області з початку карантину інфікувались COVID-19 247 медичних працівників, усього хворих на Рівненщині – 1173 людини. Найбільший спалах серед медиків фіксували в обласній лікарні – понад сотня випадків. Після розслідування спецкомісії в Рівненській ОДА заявили про притягнення до дисциплінарної відповідальності керівництва медзакладу та профільного управління за невчасне реагування на загрозу.