СЬОГОДНІ: Понеділок, 25.01.2021, 4:13

Головні новини спорту за неділю

В цій статті я зібрав головні новини спорту з популярних видів спорту таких як футбол, бокс, теніс. Наразі всі спортивні події в зв’язку з пандемією на паузі, тим не менш  новин спорту sportarena.com/uk/ які активно обгуворювались в українських виданнях спорту чимало, обговоримо такі події: китайський клуб “Тяньцзінь Тяньхай”, за який грали Жадсон і Жуніор Мораес, оголосив себе банкрутом; українська тенісистка Катаріна Завацька уникла штрафу на карантині в Каннах; Олександр Усик повідомив, що не має даних про поєдинок з Чісорою.

Футбол – Китайський клуб, в якому грав Мораес, збанкрутував

Китайський клуб “Тяньцзінь Тяньхай” 11 травня повідомив про своє банкрутство. Нагадаємо, що в 2015-2018 роках цей клуб виступав під назвою “Тяньцзінь Цюаньцзянь”. Зараз борги клубу склали 150 мільйонів доларів. Про це повідомили експерти. Клуб так і не зміг вчасно виплатити по рахунках.

Нагадаємо, що в 2019-му році клуб позбувся підтримки медичної корпорації “Цюаньцзянь Груп”, її керівник був заарештований за шахрайство.

“Тяньцзінь Цюаньцзянь” був на піку слави під час Чемпіонату Китаю-2017, коли зайняв третє місце. Також клуб відомий тим, що в його складі в різний час грали: Алешандре Пато, Луїс Фабіано, Аксель Вітсель, Антоні Модест, бразильці Жадсон і Жуніор Мораес.

Також новини футболу sportarena.com/uk/futboll/ писали, що Неймар, ді Марія і Мбаппе виявилися в символічній збірній Франції.

Новини спорту України – Катаріна Завацька розповіла про карантин в Каннах

Українська тенісистка, рівнянка Катаріна Завацька розповіла про те, як проводить карантин у французьких Каннах, і про своє прагнення зіграти на турнірі у Франції.

Катаріна Завацька цікавилася у Тьєррі Асьон про літній турнір, і повідомила, що деталі змагання поки невідомі. Поки що запрошенням гравців на турнір займається Патрік Муратоглу. Сама Завацька дуже хоче взяти участь в турнірі Асьон.

У Каннах Катаріна змогла один раз приїхати на тренування на тенісний корт у своїх знайомих. Завдяки спеціальному документу, що підтверджує, що Завацька – професійний гравець WTA, – поліція не штрафувала тенісистку. Українка двічі стикалася на вулиці з поліцією.

Новини боксу. Олександр Усик стверджує, що даних про бій з Чісорою ще немає

Український боксер Олександр Усик скандально відомий своїми висловлюваннями про православну віру і участю в проросійському фільмі про віру. Він не звертає уваги на плітки, і зосереджений на кар’єрі. Українець повідомив пресі, що спілкується з менеджерами, які організовують поєдинок з Дереком Чісорою. Точна дата бою досі невідома.

Усик зазначив, що змушений смиренно чекати і тренуватися.

Нагадаємо, що спочатку бій Усик – Чісора був призначений на 23 травня, проте його перенесли на невизначений термін через пандемію коронавируса.