СЬОГОДНІ: Середа, 12.05.2021, 7:58

Двоє “Слуг народу” з Рівненщини не голосували за “антиколомойський” закон

Сьогодні, 13 травня Верховна Рада України проголосувала в цілому так званий банківський “антиколомойський” закон. 

Відповідне рішення підтримали 270 народних депутатів.

До слова, за цей Закон не голосували двоє народних депутатів від партії “Слуга народу”, які у парламенті представляють Рівненщину. “Утримались” при голосуванні Олександр Аліксійчук та Сергій Литвиненко. І це незважаючи на те, що особисто підтримати Закон просив президент України Володимир Зеленський.

Троє інших рівненських “Слуг народу” Закон підтримали. Зокрема, зелені кнопки “ЗА” натиснули Дмитро Соломчук, Олександр Салійчук та Олександр Ковальчук.

Не голосувала також  і нардепка від партії “Європейська Солідарність” Яна Зінкевич, так як була відсутньою під час засідання.

Народний депутат від північних районів області, член депутатської групи “За майбутнє” Віктор М’ялик теж утримався при голосуванні.

Відсутнім під час засідання був ще один нардеп від Рівненщини, позафракційний Роман Іванісов.

“ЗА” голосувала народна депутатка від партії “Голос” Соломія Бобровська.

Нагадаємо, що Законом передбачається зміна процедури націоналізації банків та виведення їх з ринку. Зокрема, забороняється скасовувати рішення Нацбанку про неплатоспроможність банку через суд.

Щодо націоналізованих банків, то законом остаточно забороняється скасовувати рішення про націоналізацію, водночас колишнім власникам банку дозволяють вимагати компенсацію, якщо рішення НБУ визнають незаконним.