СЬОГОДНІ: Вівторок, 04.08.2020, 14:36

Не торкатися меню, офіціанта і мити стільці: як відзавтра у Рівному працюватимуть ресторани та салони краси

Оприлюднено рекомендації щодо роботи ресторанів та салонів краси в умовах пом’якшеного карантину. Відтак, відзавтра, 11 травня ці заклади у Рівному працюватимуть по новому.

Щодня перед початком зміни всім працівникам мають міряти температуру. На літніх терасах ресторанів між сусідніми столиками має бути відстань не менше 1,5 метра. За одним столом можуть сидіти не більше двох осіб без урахування дітей до 14 років. Видавати паперові меню клієнтам не можна. Ознайомлюватися з переліком страв можна лише безконтактно. Їсти всередині заборонено. Офіціанти повинні носити маску або респіратор, окуляри або захисний екран та рукавички.

У салонах краси прийом здійснюють виключно за попереднім записом і з інтервалом, щоб клієнти між собою не контактували. Всередині може перебувати лише певна кількість людей з розрахунку 1 людина на 5 квадратних метрів. Між місцями обслуговування має бути відстань не менше, ніж 1,5 метри. У салонах краси більше не буде журналів і брошур.

І в ресторанах, і в салонах краси заборонено працювати людям із груп ризику, а саме старшим 60-ти років та людям з хронічними хворобами.