СЬОГОДНІ: Вівторок, 04.08.2020, 15:06

На що рівняни звертають увагу при виборі вхідних дверей?

Хороші вхідні двері в квартиру – це не примха, а необхідність. Саме вони захищають мешканців і майно від зловмисників, зберігають тепло і надають буквальний сенс виразу «мій дім – моя фортеця».

“Рівненські новини” провели опитування серед мешканців Рівненщини, аби дізнатися, яким критеріям віддають рівняни при виборі вхідних дверей і що для них важливо. Участь в опитуванні взяли більше 300 людей, і ми отримали такі результати:

Як бачимо, основними критеріями при виборі дверей для рівнян є якість (53% опитаних), безпека (22%) та сучасний дизайн (10%). І лише для 10% визначальним фактором є ціна. Це означає, що люди розуміють – “Хороші двері не можуть бути дешевими”.

Обираючи якісні та надійні металеві двері для власного будинку, квартири чи офісу, ми рекомендуємо зупинитися на продукції компанії «Сталь-М», яка вже майже 20 років у Рівному на сучасному автоматизованому обладнанні виготовляє унікальні високоякісні вхідні металеві двері.

Важливо, що двері «Сталь-М» сертифіковані й відповідають вимогам ДСТУ «Блоки дверні металеві протиударні вхідні в квартиру», що свідчить про їхню якість і надійність. Для виготовлення всієї продукції з торговою маркою «Сталь-М» використовуються винятково якісні матеріали та комплектуючі.

Крім високих протизламних і протипожежних властивостей, вхідні двері «Сталь-М» мають багато варіантів оздоблення, що дозволяє їм гармонійно вписуватись фактично у будь-який інтер’єр.

 

Багаторічний досвід роботи дозволяє підприємству виготовляти сталеві двері різних варіацій. І незалежно від фінансових можливостей кожен зможе підібрати для себе найкращий варіант – серію преміум-класу або економ-варіант.

Двері «Сталь-М» можна придбати у фірмових магазинах, на базі яких функціонують інформаційно-консультаційні центри з питань безпеки. Там ви зможете отримати професійні та безкоштовні консультації щодо вибору і оптимальної комплектації з різноманітного асортименту товарів безпеки:

вул. Соломії Крушельницької, 77 (навпроти Покровського собору) та вул. Київська, 67 (ТЦ «Арена», приміщення супермаркету «Торба»).

Більше інформації на сайті: http://stal-m.ua

Телефонуйте +38(096) 630 69 80, +38(050) 905 32 32.