СЬОГОДНІ: Понеділок, 25.01.2021, 2:42

Чому мовчить Хомко?

Народ і місце влада бунтують проти карантину. Мери міст влаштовують демарші. Підприємці – маніфестації. Фермери – блокаду. І усе це через несправедливість та нерівні умови для людей вести свій бізнес.

У той час, як “Епіцентр” заробляє мільярди під час карантину, прості підприємці та будівельні магазини несуть великі збитки, адже не мають права працювати. Тому, у багатьох міста України, там де місцева влада стала на сторону людей, не чекаючи офіційного завершення карантину вже почали приймати рішення про пом’якшення карантину.

Зокрема, у Дніпрі дозволили роботу майстерень ремонту устаткування, СТО, хімчисток і продовольчих ринків, а кафе та ресторани можуть працювати не лише з адресною доставкою, а й із послугою «на винос». Також дозволяється гуляти в частині зелених зон.

Мукачівська міська рада прийняла рішення послабити карантинні обмеження в місті та відкрити торгові центри, а також дозволити громадянам відвідувати парки з понеділка, 4 травня.

У Черкасах рішенням виконкому міськради з 1 травня дозволено працювати будівельним магазинам, торговим центрам, перукарням та салонам краси, літнім майданчикам ресторанів та кафе та ін.

У Києві вже сьогодні, 5 травня міська влада має прийняти про те, щоб дозволити продавати каву на виніс.

А що у Рівному? Все традиційно. Коли необхідно приймати рішення в інтересах людей міський голова Володимир Хомко знову “втікає” у відпустку, аби не нести жодної відповідальності. Цього разу з 24 квітня.

Якесь відчуття дежавю. Таке вже точно було. У 2014 році. Нагадаємо, що мер Рівного Володимир Хомко за час Революції гідності відзначився нестійкою позицією. Більшість часу очільник міста перебував на лікарняному та у відпустках. На відмінну від інших мерів міст рівняни так і не почули від нього жодної підтримки під час тих буремних подій.

Так на жаль, і цього разу. Мери Львова, Івано-Франківська, Києва, Дніпра та багатьох інших міст стали на захист свого колеги із Черкас Анатолія Бондаренка, якому особисто передавав “привіт” президент Володимир Зеленський та погрожував міністр МВС Арсен Аваков.

А Володимир Хомко мовчить, не приймає рішень і далі сидить у відпустці, через яку до речі, доволі часто змушений виправдовуватися у ЗМІ. Начебто мета у нього благородна, зекономити гроші для міста. Однак хто у це вірить? Знаючи Володимира Євгеновича. Тим паче, це у той час коли одного із міських чиновників затримують на хабарі, а у приміщенні міської ради СБУ та прокуратура проводять обшуки.

Яка з цього всього мораль? Міський голова Рівного вже вкотре довів свою безвідповідальність, байдужість та відсутність лідерства.