СЬОГОДНІ: Середа, 23.09.2020, 15:29

Переможець акції «30 днів на велосипеді» здолав дистанцію більшу, ніж Рівне-Париж

Цьогоріч Рівненщина вперше взяла участь в міжнародній акції «30 днів на велосипеді», до якої вже традиційно з 1 до 30 квітня долучається світова велоспільнота. Плануючи захід ще в минулому році, її організатори, комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області, бачили дещо інший формат проведення. Життя внесло свої корективи – і велосипед, як вид транспорту, став ще більш актуальним.

Протягом місяця учасники акції, а це 36 велоаматорів, здійснювали поїздки із спеціальними картками та розміщували свої фото на сторінці «Спорт для всіх Рівненщини» у Фейсбук з хештегом #30DaysofBikingRivneregion. Окрім того, постійно публікувались підсумкові таблиці та різноманітна інформація на велотематику, яка щодня охоплювала близько тисячі читачів.

Визначення переможців відбувалось у трьох номінаціях. Перша з них – «Щоденні виїзди» . Чотири учасники акції здійснили 30 поїздок протягом місяця. Місця між ними розприділились наступним чином:

1. Ігор Овсійчук – 1672,9км
2. Олег Пейко – 798,25 км
3. Олексій Торош – 403,01 км
4. Анатолій Хеленюк.

В номінації «Долання найбільшої дистанції за день» перемогу здобув Ігор Овсійчук, з результатом 227 км (12 квітня). Друге місце у Андрія Вавринчука, з результатом 197,89 км (1 квітня). Третє місце посів Василь Ящук, з результатом 151,1 км (26 квітня)

Третя номінація – «Долання найбільшої дистанції за увесь місяць», де перемогу здобуває той учасник, котрий здолав більшу кількість кілометрів упродовж квітня. Трійка лідерів тут сформувалась таким чином:

1. Андрій Вавринчук – 2238,22 км
2. Ігор Овсійчук – 1672,91км
3. Василь Ящук – 1422,65 км

На переможців та призерів чекають призи від організаторів змагань. А всі учасники отримають сертифікати про участь у Міжнародній акції «30 Days of Biking».

 503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

Additionally, a 503 Service Unavailable error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.