СЬОГОДНІ: Вівторок, 09.08.2022, 22:26

На Рівненщині судитимуть депутата сільради

Сьогодні, 29 квітня повідомлено про підозру 37-річному депутату однієї із сільських рад Рівненського району за фактом умисного неподання щорічної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом  України  «Про запобігання корупції»   (ст. 366-1 КК України).

За версією слідства, підозрюваний у визначений законодавством термін умисно двічі не подав до Єдиного  реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування декларацію за 2017 та 2018 роки, шляхом їх заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими СВ Рівненського РВП Рівненського ВП ГУНП в Рівненській області за процесуального керівництва Рівненської місцевої прокуратури.

Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.