СЬОГОДНІ: Вівторок, 30.11.2021, 17:12

Рівненщина: в рахунок погашення податкового боргу до державного бюджету надійшло майже 20 мільйонів гривень

Як повідомили в ГУ ДПС у Рівненській області, надходження за рахунок вжитих заходів із погашення податкового боргу до державного бюджету за січень-березень 2020 року склали 19,7 млн. гривень. 

Загальна сума податкового боргу до бюджетів усіх рівнів по Рівненській області становить  653,7 млн.грн., з них до державного бюджету – 429,9 млн.гривень.

Борг економічно активних підприємств до державного бюджету становить 208,6 млн.грн.,  до місцевого бюджету – 78,9 млн.гривень.

Борг підприємств щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство становить 100,5 млн..грн. або 15,4 % від загальної суми заборгованості.

Мобілізовано коштів підприємств- банкуртів – 2,8 млн.гривень.

З  початку року податковою службою області вжитими заходами забезпечено скорочення податкового боргу в розмірі  23,1 млн.гривень.

Зазначимо, що з метою оперативного та повного погашення заборгованості суб’єктів господарювання з податків і зборів, фахівцями обласного управління податкової служби вживаються усі передбачені чинним законодавством заходи, зокрема, описано  в податкову заставу майно боржників на суму  42,2  млн.гривень.

Крім того, протягом січня-березня 2020 року зусиллями фахівців ГУ ДПС у Рівненській області за рахунок вжитих заходів скорочено борг зі сплати єдиного соціального внеску  на  5,3 млн. гривень. Найбільшими боржниками зі сплати єдиного соціального внеску є: ОКП МА «Рівне», ДП «Рівненський автомобільний ремонтний завод», ВАТ «Берестовецький спецкар’єр», ДП ДГ «Городецьке», Рівненська філія ДП «Центр сертифікації та експертизи насіння і садівного матеріалу».