СЬОГОДНІ: Субота, 15.08.2020, 16:44

В Дубно поліцейські пішли на конфлікт із міською владою

Сьогодні вранці працівники управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Рівненській області, незважаючи на попередні спроби міської влади владнати ситуацію з пасажирськими перевезеннями в місті у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України, пішли на відкриту конфронтацію. 

Про це пише паблік Дубно-влада-онлайн.

Ними була затримана маршрутка на зупинці Ринок Козацький і складено протокол за порушення перевізником карантинних заходів. На місце конфлікту виїхали відповідальні працівники міської ради разом з міським головою.

Жодні намагання пояснити, що за один день всім працівникам критичної інфраструктури міста видати посвідчення для проїзду в транспорті неможливо, не знаходили розуміння з боку правоохоронців. Навіть обурення дубенчан, яким довелося далі йти пішки, не мали жодної реакції.

У результаті рух маршруток містом припинився. Перевізники вирішили не спокушати долю і не нариватися на можливі штрафи, а тому просто зняли автобуси з рейсів. Після переговорів з міським головою деякі власники маршруток пообіцяли з 16 години відновити перевезення.

У вихідні маршрутки теж будуть ходити у скороченому режимі. В подальшому перевезення будуть здійснюватися лише за наявності у пасажирів відповідних посвідчень, а працівників підприємств чи установ – з перепустками, що можуть посвідчити особу.