СЬОГОДНІ: Четвер, 13.08.2020, 17:10

Броня міцна: захист від злому починається з Ваших дверей

11 травня в Україні обіцяють завершити карантин, а там через декілька тижнів вже й літо на порозі. Велика кількість людей, спраглих за відпочинком на природі почали думати про приємний відпочинок де-небудь на сонячному пляжі або у горах, але похмурою хмарою наповзає нагадування про проблеми з вхідними дверима. Як убезпечити своє житло від крадіжок та крадіїв? Прийшов і ваш час подумати про встановлення надійних сталевих дверей з бронею належної якості.

Однак, багато хто ще й досі помилково вважає, що обрати надійні вхідні двері у своє помешкання зовсім нескладно, адже вимоги до них практично стандартизовані. Броньована конструкція з металу повинна бути оснащена двома замками і мати штирі-антизрізи для захисту від пошкодження петель. Але на практиці вибір оптимальних дверей – це не тільки рішення на користь того чи іншого виду оздоблення. Не менш важливі, скажімо, і теплоізоляційні параметри конструкції.

І все ж основна вимога до вхідних дверей – це належний клас зламостійкості, який обов’язково повинен бути врахованим при покупці вхідних дверей, адже більшість грабіжників проникають в житло саме через двері. І чи винесе грабіжник всі цінні речі – це тільки питання часу. А тому важлива кожна хвилина, яку забезпечить надійність дверей. Доведено, що після кількох невдалих спроб, зломщик відмовляється від такої ризикованої справи. Тому правоохоронці радять купувати двері з 3-4 класом зламостійкості. Такі двері обов’язково мають бути сертифікованими.

До слова, одним із небагатьох виробників в Україні, які виготовляють якісні, надійні та сертифіковані вхідні двері у цих класах є компанія “Сталь-М”. Рівненський виробник пропонує вхідні двері  у різних цінових категоріях 3 та 4 класу зламостійкості, від доступних до преміум-сегменту. А додатковим аргументом для придбання дверей 4 класу у “Сталь-М” є наявність сертифікату цієї продукції на кулестійкість.

Загалом, хороші якісні двері – це як автомобіль преміум-класу. А це відмінна якість, перевірена безпека та висока надійність і звичайно ж комфорт. Тому, вирішивши купити вхідні двері для помешкання, враховуйте усі ці фактори.

В свою чергу, підібрати якісні надійні двері Вам допоможуть консультанти компанії “Сталь-М”, вони порадять найбільш підходящий варіант, який точно стане оптимальним рішенням.

У разі виникнення питань телефонуйте:

(096) 630 – 69 – 80 (магазин в ТЦ “Арена” по вулиці Київська,67)

(096) 630 – 69 – 03 (магазин на Соломії Крушельницької,77), stalm_best@ukr.net

або пишіть:

vzbut@stal-m.ua

Cайт компанії: www.stal-m.ua