СЬОГОДНІ: Неділя, 26.09.2021, 2:41

Архієпископ Іларіон закликав мешканців Рівненщини до щоденної молитви за припинення короновірусу

“В даний час, все людство Землі та український народ зокрема, стривожені ситуацією, яка склалася у зв’язку з коронавірусом. Нам, людям, не завжди дано зрозуміти ті чи інші події, які відбуваються у нашому житті. Але ми християни, завжди повинні приймати все, як милість Господню і в кожних випробовуваннях міцніти духом та вірою”, – звертається до духовенства та вірян Рівненщини Архієпископ Рівненський та Острозький Іларіон.

За словами Іларіона ніщо не кріпить віру так як молитва. Тому він закликав усіх, протягом всього карантину щодня, о 12 та 20 годині, єдиним серцем і устами промовляти наступну молитву:

“Господи, Боже наш, багатий милосердям і милістю, що Своїм мудрим Провидінням керуєш нашим життям, вислухай нашу молитву, прийми покаяння за гріхи наші, припини пошесть згубну, яка спіткала нас, як Ти і раніше припиняв згубні пошесті серед людей.

Милосердний Спасителю, захисти здоров’я тих, хто на Тебе уповає. Лікарю душ і тіл наших, дай одужання тим, що хворіють, і підведи їх з ложа недуги та страждань. Благослови, Господи, укріпи і захисти Своєю благодаттю усіх тих, хто з благодійністю і жертовністю піклується про хворих вдома чи в лікарнях. Визволи людей на Рівненщині, в нашій країні і по всьому світу від пошесті згубної, від хвороб і страждань та навчи нас цінувати життя і здоров’я як Твої дари. Дай нам, Боже, Твій мир і наповни наші серця непохитною вірою в Твій захист, надією на Твою підтримку і любов’ю до Тебе і наших ближніх.

Твоє бо є щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і навіки віків. Амінь”.