СЬОГОДНІ: Вівторок, 22.09.2020, 6:59

Завершено розслідування смерті працівника лісгоспу на Рівненщині

Завершено розслідування нещасного випадку із смертельним наслідком, що стався в ДП «Остківський лісгосп». 

Комісією, утвореною Управлінням Держпраці у Рівненській області, завершено розслідування нещасного випадку із смертельним наслідком, що стався 1 січня цього року внаслідок ДТП у селі Глинне Рокитнівського району. Нещасний випадок стався з майстром лісу Дубнівського лісництва ДП «Остківський лісгосп»державному підприємстві «Остківський лісгосп» Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Державного агентства лісових ресурсів України.

За результатами розслідування, на підставі підпунктів 1, 2 п. 52 Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 №337, комісія з розслідування встановила, що нещасний випадок стався при виконанні потерпілим трудових (посадових) обов’язків, за встановленим режимом роботи підприємства і визнаний таким, що пов’язаний з виробництвом.

Основною причиною настання нещасного випадку в ДП «Остківський лісгосп» є психофізіологічна: травмування (смерть) внаслідок протиправних дій інших осіб.

Супутніми причинами нещасного випадку є:

– організаційні: порушення потерпілим трудової і виробничої дисципліни; невиконання посадових обов’язків лісничим Дубнівського лісництва.
– психофізіологічна: алкогольне сп’яніння потерпілого, що підтверджено висновком судово-токсикологічної експертизи.