СЬОГОДНІ: Понеділок, 25.01.2021, 2:12

Олексій Муляренко: “Завжди йдемо тільки вперед, не зважаючи ні на що”

Ще одне цікаве інтерв’ю в рамках флешмобу #купуйрівненське опублікував телеканал Рівне 1. Цього разу журналісти поспілкувалися з засновником відомого рівненського підприємства “Сталь-М” Олексієм Муляренко.

Як Ваші справи, чи вдається налаштовуватися на позитив?

На вулиці весна, а тому незважаючи на складну ситуацію, яка наразі склалася в державі та світі, звичайно позитивних емоцій теж вистачає. Зараз головне, щоб усі були живі-здорові, адже найбільша цінність – це люди. А так, у «Сталь-М» всі оптимісти, тому, як би не було важко, завжди йдемо тільки вперед, не зважаючи ні на що. І так, вже майже 20 років, що дозволяє нашому виробництву почувати себе досить впевнено, навіть у таких складних умовах як сьогодні.

Як тримаєтеся на плаву і чи справляєтеся з ситуацією, що склалася?

У ці непрості часи, ми робимо все, щоб, з одного боку, забезпечити безперебійну роботу нашого підприємства, а з іншого – створити максимально привабливі умови для наших клієнтів. Тому, ми не тільки не підняли ціни на нашу продукцію, а й запровадили акції, які значно здешевлять рівнянам придбання продукції виробника. А це, відчутні знижки на вхідні металеві двері від 20 до 60 відсотків та сейфи. А до кінця карантину, наші клієнти отримують ще й безкоштовні доставку та монтаж у містах Рівне і Луцьк.

Які перспективи зараз бачите для свого бізнесу?

Усе залежатиме від того, як довго триватимуть карантинні обмеження. В будь-якому випадку ми й далі активно розвиватимемо онлайн комунікації з клієнтами, продажі через інтернет, адресних доставок, віддалених сервісів тощо. Вважаємо, що за цим майбутнє. А загалом, зараз важливий час для того, щоб переосмислити своє місце на ринку в нових умовах. Спробувати спрогнозувати подальший розвиток подій. Оптимізувати витрати там де це доречно. Маємо максимально приготуватися до відновлення повноцінної роботи після завершення карантину.

Як працюєте в умовах карантину та до яких змін у роботі довелося вдатися?

Через загрозу епідемії коронавірусу на нашому підприємстві запроваджено низку змін, аби дотриматися усіх вимог законодавства. Найперше, що ми зробили, це замовили близько тисячі масок, які видають усім працівникам, а також тим, хто приходить на виробництво чи в офіс компанії. Також усім без винятку здійснюють температурний скринінг та забезпечують дезінфікуючими засобами, організували довезення працівників на роботу. До слова, ми не звільнили жодного працівника. Багато людей працюють у режимі онлайн. На дистанційний режим роботи перейшли і наші фірмові магазини.

Що побажаєте рівненчанам та підприємцям Рівненщини, зокрема?

Я щиро бажаю усім міцного здоров’я. Бережіть себе. Дотримуйтеся правил карантину та без необхідності не виходьте з дому. А підприємцям, з гідністю витримати ті випробування, які сьогодні постали перед ними. Пам’ятайте, що світ уже змінився, а тому необхідно вчасно реагувати на виклики сучасності, і тоді криза навпаки може стати часом нових можливостей.