СЬОГОДНІ: Вівторок, 14.07.2020, 10:46

Рівненського військового перевірили на коронавірус, бо мав контакт з інфікованою

Військовослужбовця, який контактував із інфікованою коронавірусом цивільною мешканкою військового містечка у селі Дуби Рівненського району, перевірили на наявність COVID-19. Йому зробили два тести, повідомив кореспондент інформагенства Міноборони України “АрміяInform” Віктор Шубец.

Нагадаємо, коронавірус у цивільної мешканки містечка підтвердили 6-го квітня. Військовослужбовця, який був серед контактних осіб, доправили у військовий госпіталь.

Упродовж доби йому проведено два тести для виявлення можливого захворювання – результати негативні. Наразі у чоловіка відсутні будь-які ознаки захворювання. Він знаходиться в ізольованому напівбоксі інфекційного відділення та почуває себе добре, а військово-медичний персонал у повному обсязі витримує необхідний протокол визначеного алгоритму дій, спостерігаючи за його медичними показниками. Якщо стан здоров’я військовослужбовця не погіршиться, його невдовзі відпустять на самоізоляцію додому, — наводить “АрміяInform” коментар начальника Рівненського військового госпіталю Тимофія Кульчицького.

Кореспондент видання Віктор Шубец уточнив Суспільному, що йдеться як про швидкий тест, так і ПЛР дослідження.

Також він повідомив, що у трьох військовослужбовців гарнізону, які повернулись з-за кордону, закінчилась двотижнева самоізоляція та вірусу у них не виявили. Наразі аналогічну ізоляцію проходять троє інших військових.