СЬОГОДНІ: Неділя, 26.09.2021, 4:17

У Сарнах на протидію коронавірусу екстренним службам виділили понад 500 тисяч гривень

Позачергова сесія Сарненської міської ради, яка відбулась 3 квітня пройшла оперативно та з максимальним дотриманням усіх вимог карантинного режиму. Депутати зібрались, щоб вирішити бюджетні питання та виділити необхідні кошти на боротьбу з коронавірусом.

Так, на заходи з протидії розповсюдженню коронавірусу на Сарненщені з міського бюджету виділили ще 500 тисяч гривень. Зокрема:

  • районному бюджету Сарненського району для КНП “Сарненська центральна районна лікарня” – 300 000 грн;
  • районному бюджету Сарненського району для КНП “Сарненський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” – 50 000 грн;
  • для надання субвенції державному бюджету на придбання паливно-мастильних матеріалів, аварійно-рятувального обладнання, спеціального та захисного спорядження, речового майна ДПРЧ-8, ДПРЗ-5 ГУ ДСНС України у Рівненській області – 150 000 грн.

Загалом у 2020 році з міського бюджету на боротьбу з коронавірусною інфекцією для закладів охорони здоров’я та ДСНС надали 800 тисяч гривень.

“Нові потреби у зв’язку з ситуацією в районі виникають мало не щодня, тому ми вирішили виділити ці кошти”, – пояснив заступник міського голови з питань бюджету та фінансів Андрій Жабчик.

Перш за все, гроші міського бюджету підуть на забезпечення медиків, працівників ДСНС і поліції.

“Ми беремо участь в засіданнях комісії ТЕБ і НС. Постійно лікарі повідомляють, що в них недостатня кількість халатів, масок, окулярів. Також звертались працівники поліції, які теж потребують засобів індивідуального захисту. Третій момент – це ДСНС. Завдяки тому, що ми передбачали попередньо 100 тисяч гривень, придбали чотири костюми. Їх зараз рятувальники використовують для роботи в селі Тинному. Ці костюми захищають від біологічної зброї, зокрема коронавірусу”, – пояснює перший заступник міського голови Віктор Хомич.

Ще одне важливе питання, яке обговорили на засіданні комісії, стосувалось утримання дошкільних навчальних закладів, зокрема виплати заробітної плати працівникам на ІІ квартал 2020 року.

“Зараз фактично не вистачає коштів на оплату праці освітян. Тому ми змушені щомісячно дофінансовувати близько 3,5 мільйонів гривень власних коштів”, – зазначив Андрій Жабчик.