СЬОГОДНІ: Четвер, 30.06.2022, 16:15

Коронавірус у Рівному: захворіли медсестри та працівники СБУ

Коронавірус підтвердили у трьох молодших медсестер Рівненської обласної лікарні. Цю інформацію підтвердив головлікар Іван Зима на онлайн-брифінгу в Рівненській ОДА. А перший заступник голови ОДА Сергій Подолін підтвердив вірус у трьох працівників управління СБУ, – інформує Суспільне.

Коронавірус у медсестер

Так, дійсно, три останніх підтверджених випадки – це наші молодші медичні сестри, які крайній раз знаходились у закладі на чергуванні 26-27 березня. З тієї пори в лікарні вони не перебували, – сказав Іван Зима. Також лікар повідомив, що у лікарні в реанімації є троє пацієнтів, серед яких – один працівник закладу з великим “букетом” супутньої патології і важко переносить запалення органів дихання. Він підключений на апарат ШВЛ, обидва швидкі тести не підтвердили у нього коронавірусу. Його стан незначно, але покращується.

Коронавірус в УСБУ

Перший заступник голови ОДА Сергій Подолін інформацію підтвердив. Йдеться про те, що вірус у силовиків діагностували раніше:

На сьогодні діагностовано три випадки захворювання у працівників даної установи, вони знаходяться в лікарні. В самій установі встановлено карантинно-обмежувальні заходи, силами ДСНС оброблено приміщення. Закрита їдальня в установі. Працівники, які повернулись з-за кордону, відправляються на карантин на 14 днів. Частина особового складу знаходиться у відпустках, решта оперативних співробітників згідно норм безпеки розміщені таким чином, щоб це було безпечно для роботи.