СЬОГОДНІ: Середа, 22.09.2021, 18:14

Гайдукевич та “Європейська Солідарність” поширюють фейки про засоби захисту для медиків на Рівненщині

На фото: "Благодійність" від "ЄС". Обов'язково на камери

Куратор партії “Європейська Солідарність” у Рівненській області Віталій Гайдукевич сьогодні, 7 квітня перебуваючи у Дубно поширив фейкову інформацію щодо засобів індивідуального захисту для місцевих медиків.

“Ми всі знаємо про той інцидент, що виник в Дубно. Коли влада передала 100 захисних костюмів лікарям, а потім 50 з них відібрала. Ми переконані, що так не повинно бути…”, – зазначив Гайдукевич.

Однак, дана інформація не відповідає дійсності і є неправдивою. Ще декілька днів тому, Рівненська ОДА оприлюднила офіційну позицію з даного поводу і назвала поширену в мережі Фейсбук інформацію фейком.

“Учора, 4 квітня в мережі з’явилася неправдива інформація стосовно перерозподілу засобів індивідуального захисту (ЗІЗ), призначених для лікарів швидкої міста Дубно. Йшлося про те, що нібито була дана вказівка 50 комплектів засобів індивідуального захисту передати на інший медзаклад. Це не відповідає дійсності”, – зазначили в РОДА.

В ОДА наголосили: засоби індивідуального захисту, про які у п’ятничному відеозверненні згадував Президент України Володимир Зеленський, ніхто не розукомплектовував, все на місці. Обласне управління охорони здоров’я розпоряджень щодо передачі частини ЗІЗ на інші медзаклади не видавало.

Для чого і з якою метою Віталій Гайдукевич та “Європейська Солідарність” продовжують поширювати фейки залишається загадкою. Однак відповідальність за це ніхто не відміняв. В тому числі і політичну – за відверту брехню…