СЬОГОДНІ: Середа, 22.09.2021, 18:27

Рівненські військові успішно тримають оборону від COVID-19

Станом на 2 квітня серед військовослужбовців ЗСУ на Рівненщині випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричинену коронавірусом типу COVID-19, не зареєстровано.

У Рівненському гарнізоні на самоізоляції наразі перебувають три військовослужбовці. У двох з них ізоляція закінчується наприкінці цього тижня, у третього — за тиждень. Усі вони були на території інших держав у вільний від військової служби час, — зазначив начальник Рівненського військового госпіталю підполковник медичної служби Тимофій Кульчицький. — Наразі ці військові перебувають удома, їхній стан стабільний і не потребує лікарської допомоги. З кожним з них є постійний зв’язок.

Водночас у військово-медичному закладі, військових частинах Рівненського, Сарненського, Дубенського та Оржівського гарнізонів тривають безперервні заходи з накопичення сил і засобів для боротьби з коронавірусною хворобою.

Мова йде про закупівлю й отримання від Міноборони та Мінохоронздоров’я костюмів біозахисту, рукавичок, протичумних комплектів, респіраторів, бахіл, фартухів, шапочок, інфрачервоних термометрів, захисних окулярів, розпилювачів рідин, оприскувачів, хірургічних масок, а також експрес-тестів на COVID-19.

Нині Рівненський військовий госпіталь за кожним напрямком має достатньо сил і засобів. Зокрема є все необхідне для роботи у зоні ізоляції в разі прибуття контактної або підозрюваної на захворювання особи. Коли з’явиться такий хворий, весь терапевтичний корпус перетвориться на інфекційний стаціонар. На стоянці службових авто є засоби для обробки санітарного транспорту.

Також Рівненський військовий госпіталь закупив для потреб персоналу й пацієнтів тисячі захисних масок і рукавичок. А для працівників щоденно проводять заняття. Це стосується як усіх чергових змін, так і відділень. Кожен знає, що має робити у випадку виявлення контактної особи або підозрюваного на захворювання.

Окрім цього, працює штаб з боротьби й запобігання інфекційним захворюванням. Постійно відбувається обмін інформацією з командирами військових частин у всіх гарнізонах області, а також зі штабом Рівненської ОДА щодо протидії поширенню COVID-19.

Наразі в усіх частинах гарнізону немає жодного ізольованого військовослужбовця.

Віктор Шубец, АрміяInform