СЬОГОДНІ: Неділя, 26.09.2021, 3:20

На Рівненщині організована злочинна група збувала сильнодіючі лікарські засоби

Прокуратурою Рівненської області 31 березня скеровано до Рівненського міського суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, розслідуваному слідчими слідчого відділу Управління Служби безпеки України в Рівненській області стосовно 3 учасників організованої злочинної групи за фактами незаконного виготовлення, придбання, зберігання з метою збуту та збуту сильнодіючих лікарських засобів без спеціального на те дозволу (ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 201, ч.ч. 3, 4 ст. 321, ч. 2 ст. 309 КК України).

Встановлено, що вказану протиправну діяльність організував житель Рівненщини, який в період з червня 2018 року по лютий 2019 року у домоволодінні одного із зловмисників, за допомогою обладнання підпільної лабораторії, незаконно виготовляв сильнодіючий лікарський засіб «метандієнон».

У подальшому, розфасований та упакований у вигляді пігулок білого кольору засіб, на якому проставлявся відтиск однієї з іноземних торгових марок,   розподілявся між членами створеної злочинної групи з метою його збуту та отримання від такої неправомірної діяльності прибутку.

Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.