СЬОГОДНІ: Неділя, 29.05.2022, 8:31

Волинянина судитимуть на Рівненщині за незаконне придбання бурштину

Рокитнівським відділом Сарненської місцевої прокуратури 30 березня направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно 35-річного жителя Волинської області, який в січні поточного року незаконно придбав, зберігав та перевозив бурштин на території Рокитнівського району, правомірність походження якого не підтверджується відповідними документами (ч. 1 ст. 240-1 КК України).

Так, останній, рухаючись автомобілем «BMW» по одній із вулиць в смт. Рокитне у встановленому законодавством порядку був зупинений працівниками поліції.

Під час перевірки документів водія та огляду автомобіля працівниками поліції на задньому сидінні вищезгаданого транспортного засобу виявлено один поліетиленовий пакет чорного кольору з камінням, зовні схожим на бурштин-сирець, яке в подальшому в ході проведення огляду місця події та транспортного засобу вилучено працівниками СВ Рокитнівського ВП Сарненського ВП ГУНП в Рівненській області.

Згідно висновку експерта вилучене належить до дорогоцінного каміння органогенного утворення природного походження (бурштин), загальною масою 8,7 кг, ринкова вартість якого становить 33 тис. гривень.

Нагадуємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.