СЬОГОДНІ: Понеділок, 06.07.2020, 23:52

Скандальні “розмови Єрмака” записував власник аграрної компанії із Рівненщини

Власник аграрної компанії “Дубровиця Агро” Дмитро Штанько записував на відео зустрічі брата глави Офіса президента Дмитра Єрмака та його помічника Сергія Шумського із різноманітними людьми, під час яких начебто здійснювалася “торгівля державними посадами”.

Про це йдеться у сюжеті програми “Схеми“.

Зокрема, про “Дубровицю Агро” Штанько побіжно згадує на записах від 23 вересня, після співбесіди кандидатки на голову Сарненської податкової, до якої він «відправляв директора».

До слова, “Дубровиця Агро” займається вирощуванням зернових культур, бобових культур і насіння олійних культур.

Також відомо, що Дмитру Штаньку 39 років, і він родом із Харкова. Закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ.  Він власник декількох компаній – у сфері надання фінансових послуг та у аграрній.

На одному з відео в кадр частково потрапляє обличчя людини, яка здійснювала запис – «Схеми» встановили, що це Штанько Дмитро Олександрович

Характер зйомок вказує на те, що вони велись на професійну техніку, а не на телефон. Втім, поки складно сказати, хто і що рухало автором зйомки Дмитром Штаньком, якого вдалось встановити «Схемам».

Чи працював він за власною ініціативою, чи на приватне замовлення, чи записи здійснювалися у рамках роботи правоохоронних органів? Це ще належить з’ясувати…

Нагадаємо, що сьогодні, 29 березня нардеп від “Слуги народу” Гео Лерос оприлюднив відеозаписи, на яких чоловік, схожий на брата глави ОПУ Андрія Єрмака – Дениса Єрмака – проводить переговори про працевлаштування неназваних осіб на певні посади в органах влади.