СЬОГОДНІ: Вівторок, 22.09.2020, 23:54

На Рівненщині за несплату податків у сумі майже 3,5 мільйона гривень судитимуть керівника підприємства

За процесуального керівництва прокуратури Рівненської області слідчими податкової міліції ГУ ДФС у Рівненській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом умисного ухилення від сплати податків, зборів (обов’язкових платежів) в значних розмірах за ч.1 ст. 212 КК України.

Встановлено, що службова особа одного із суб’єктів господарювання області з метою ухилення від сплати податків, умисно не сплатив до державних цільових фондів України податок з доходів фізичних осіб на загальну суму 3,5 млн. грн., маючи реальну можливість вчасно та в повному обсязі сплатити податкові зобов’язання.

Завдяки організації належного процесуального керівництва прокуратури області та вжитим заходам у кримінальному провадженні за результатами досудового розслідування завдані кримінальним правопорушенням збитки у сумі 3,5 млн. грн. повністю відшкодовано.

За наслідками досудового розслідування кримінального провадження обвинувальний акт відносно керівника підприємства прокуратурою області скеровано для розгляду до суду.