СЬОГОДНІ: Четвер, 29.07.2021, 12:51

На Рівненщині вилучили майже 1,5 тони фальсифікованого спирту

Фото ілюстративне

За процесуального керівництва прокуратури Рівненської області працівниками податкової міліції ГУ ДФС у Рівненській області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного придбання з метою збуту, зберігання, транспортування, збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв та спирту етилового за ч. 1 ст. 204 КК України.

В ході досудового розслідування встановлено, що мешканець Рівного, реалізовуючи свій злочинний намір, спрямований на особисте збагачення, здійснюючи діяльність, яка заборонена законодавством, придбав, зберігав, транспортував з метою збуту у північні райони області майже 1,5 тони спиртосуміші, 3 тисячі пляшок горілки та понад 6 тисяч пачок цигарок.

Завдяки ефективним діям правоохоронців протиправні дії особи у січні 2020 року припинено, а незаконно виготовлені підакцизні товари вилучено та на них накладено арешт.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 204 КК України 24.03.2020 скеровано до Рівненського міського суду для розгляду по суті.