СЬОГОДНІ: Понеділок, 26.07.2021, 16:15

На гарячу лінію Рівненської ОДА з протидії коронавірусу надійшло 1000 дзвінків

На гарячу лінію -0 800 500 078 – з протидії поширенню коронавірусу за тиждень надійшло вже 1000 дзвінків.

Якщо у перші дні роботи кількість телефонних звернень щодня збільшувалася і становила понад 200 в день, то вже вчора за ніч оператори отримали лише 17 повідомлень від жителів області. Це свідчить про хороше інформування людей, вважає голова ОДА Віталій Коваль.

«Розуміємо, що COVID-19 навряд чи омине Рівненщину. Тому діємо на випередження, щоб люди були максимально поінформовані. Для цього використовуємо різні методи. Працює Цілодобовий обласний оперативний штаб. В режимі 24/7 працюють і очільники районів”, – підкреслив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, який щодня аналізує дзвінки на кол-центр ОДА.

Найбільше дзвінків стосувалося наявності медичних масок в аптеках та дезінфікуючих засобів, профілактики коронавірусу та роботи медичних закладів.

Також цікавилися кількістю в області ліжкомісць для лікування хворих на коронавірус, запитували, де і за яких умов можна пройти тести, як дізнатися телефон свого сімейного лікаря.

Кожен дзвінок фіксується кол-центром, в телефонному режимі надаються всі необхідні консультації, а важлива інформація, що потребує перевірки, передається на опрацювання відповідним службам.

Нагадаємо, гаряча лінія 0 800 500 078 з протидії поширенню коронавірусу запрацювала з 14 березня. Оператори приймають дзвінки цілодобово.  Кожен мешканець області може отримати всю необхідну інформацію щодо протидії коронавірусу.