СЬОГОДНІ: Понеділок, 26.07.2021, 15:34

Архієпископ Іларіон вчергове звернувся до рівнян у зв’язку з небезпекою поширення коронавірусної інфекції

Архієпископ Іларіон вчергове звернувся до духовенства та вірян Рівненської єпархії у зв’язку з небезпекою поширення коронавірусної інфекції.

“Всечесні отці! Дорогі браття і сесри! Український народ продовжує проходити екзамен на тверду віру в Бога і любов один до одного випробуванням епідемією короновірусу COVID-19, який блискавично поширюється цілим світом.

Беручи до уваги особливий стан запроваджений в Україні, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України від 17 березня 2020 р. про заборону проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, з метою недопущення поширення епідемії короновірусу, вчергове прошу чітко виконувати розпорядження церковних та державних органів влади щодо санітарних норм і поведінки під час епідемії.

Людей, які знаходяться в зоні ризику (особи похилого віку, батьки з малими дітьми, особи з ознаками респіраторних інфекцій, ті, хто недавно повернувся з-за кордону і ті, що з ними проживають), не брати участь у богослужіннях у храмі, а залишатися вдома, щоб не наражати себе та інших на небезпеку.

У багатьох парафіях нашої єпархії храми постійно будуть відкриті для молитви. Проте, беручи до уваги заходи безпеки, прошу дотримуватись вимоги щодо присутності не більше 10 осіб на богослужінні. За кількість присутніх у храмі відповідальним є не тільки священник, але й кожний вірянин. У храмах, де вони будуть відкритими, протягом дня чергуватиме священик. Тому кожен вірянин, в будь який зручний для себе час, зможе приступити до Таїнств Сповіді та Причастя.

Також вчергове нагадую, що кожна без виключення парафія, має бути забезпечена наявністю дезінфікуючих засобів, а в храмі має бути відповідний санітарний стан.

Прошу почути голос Церкви і пам’ятати, що у цій ситуації від кожного з нас залежить доля багатьох. Нехай Пресвята Богородиця візьме під свій спасаючий омофор кожну людину та кожного потребуючого оздоровлення”- підкреслив Архієпископ Іларіон.