СЬОГОДНІ: Четвер, 29.07.2021, 13:07

П’ять адмінматеріалів на любителя “політати”: патрульні на Рівненщині зупинили водія з ознаками наркосп’яніння шляхом блокування

Сьогодні вранці, на трасі міжнародного значення М-06 біля с.Горбаків, лазерний радар TruCam зафіксував швидкість автомобіля Renault Laguna в межах населеного пункту 154 км/год.

На вимогу працівників поліції водій не зупинився, а навпаки пришвидшився.

За пів години інформацію про те, що вищезазначене авто рухається в бік Рівного отримали усі екіпажі. Його зупинили на вулиці Київській шляхом блокування. При цьому водій не реагував на звукові сигнали та проблискові маячки, створював аварійні ситуації та намагався здійснити зіткнення зі службовим авто. Коли автомобіль був заблокований, водій вибіг і намагався утекти, однак його швидко наздогнали та затримали із застосуванням кайданок.

Виявилось, 20-річний керманич перебував за кермом з явними ознаками наркотичного сп’яніння, однак від освідування в медичному закладі він відмовився. До слова, 17 березня, у вівторок на нього патрульні вже склали протокол за ч.1 ст.130 (керування в стані сп’яніння згідно з висновком лікарня) КУпАП.

Цього разу протокол за ч.1 ст.130 (керування в стані сп’яніння) КУпАП на нього склали по відмові. А також: адмін матеріали за ч.4 ст.122 (створення аварійної ситуації), 2 протоколи за ст.122-2 (за не зупинку, від 2 екіпажів) КУпАП та за ч.3. ст.122 (за перевищення швидкості більш як на 50 км/год) КУпАП.

На місце прибула матір водія, якій передали документи та ключі від автомобіля.