СЬОГОДНІ: Четвер, 29.07.2021, 12:33

На Рівненщині вилучено 260 літрів фальсифікованого алкоголю

Дубенською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 199 КК України за фактом придбання, перевезення незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного податку.

В межах кримінального провадження працівниками Млинівського ВП Дубенського ВП ГУНП в Рівненській області у селищі Млинів сьогодні, 19 березня з незаконного обігу вилучено 99 пластикових пляшок спиртовмісної речовини загальним об’ємом 260 літрів, без будь-яких марок акцизу. Крім того, у автомобілі виявлено 25 блоків цигарок з марками акцизного збору.

Транспортний засіб, який використовувався для транспортування фальсифікату правоохоронцями вилучено та поміщено на спеціальний майданчик.

На підставі ухвали слідчого судді проведено обшук транспортного засобу та вилучено фальсифіковану продукцію.

З метою забезпечення збереження речових доказів, прокуратурою вирішується питання щодо накладення арешту на вилучені підакцизні товари та транспортний засіб.

На даний час у кримінальному провадженні тривають слідчі дії.

Крім того, вирішується питання про внесення відомостей до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 204 КК України (незаконне придбання з метою збуту, або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних напоїв, тютюнових виробів, або інших підакцизних товарів).

Протидія злочинній діяльності у сфері обігу фальсифікованих підакцизних товарів триває та перебуває на постійному контролі органів прокуратури області.