СЬОГОДНІ: Понеділок, 26.07.2021, 17:08

У Вараші працюватимуть контрольно-пропускні пункти

З метою недопущення можливих порушень в роботі Рівненської атомної електростанції та запобігання поширенню серед персоналу станції і населення міста Вараш гострої респіраторної хвороби COVID-19, виконавчим комітетом Вараської міської ради вжито ряд відповідних заходів, зазначених в пункті 3.1. протокольного рішення №5 засідання Кабінету Міністрів України від 14.03.2020 року.

Про це повідомив міський голова Сергій Анощенко.

А саме, сьогодні 18 березня, о 17.15, було скликано засідання комісії з питань ТЕБ та НС міста Вараш та прийнято рішення Вараському відділу поліції ГУНП у Рівненській області обмежити в’їзд стороннього населення на територію міста-супутника ВП «Рівненська АЕС», організувавши три контрольно-пропускні пункти за відповідною схемою.

Обмеження в’їзду-виїзду жодним чином не стосуватиметься місцевого населення і працівників РАЕС, установ, організацій, підприємств міста, котрі мешкають поза його межами та суб’єктів господарювання, які здійснюють доставку товарів в торгівельні заклади Вараша.

“Прошу усіх мешканців громади із відповідальністю та розумінням поставитись до цих вимушених кроків, необхідних для забезпечення стабільної і безпечної роботи атомної електростанції та нормального життя нашого міста”, – наголосив Сергій Анощенко.