СЬОГОДНІ: Четвер, 29.07.2021, 12:41

“Які штрафи?”: у Рівнераді прокоментували, чому вчителі обдзвонюють батьків

Батьків просять не випускати без нагальної необхідності дітей на вулицю. Як розповіла журналістам Суспільного заступниця міського голови Рівного Галина Кульчинська, вчора керівникам шкіл дали доручення обдзвонити батьків та попросити їх не випускати на вулицю дітей без потреби. Водночас, зі слів Галини Кульчинської, штрафувати батьків, чиї діти гулятимуть на вулиці – ніхто не буде.

Заступниця міського голови Рівного Галина Кульчинська:

– Ми збирали керівників шкіл і просили. Цитую: “я вас дуже прошу, ситуація непроста, в місті дуже багато дітей, які ходять групами цілий день десь там, по закладах, і по всьому. Класні керівники, у вас в класі в кого 28,29,30 максимум, усі знають своїх батьків. Велике прохання: подзвоніть батькам, попросіть їх, будь ласка, щоб слідкували за дітьми, тому що у них не канікули, а карантин і щоб діти по максимуму були дома. Крапка”. Які штрафи? В державі взагалі введені штрафи? Ну звідки можуть бути штрафи, ми можемо тільки просити батьків.

Міський голова Володимир Хомко:

– Є проблема з дітьми. Ввечері маса дітей, вдень маса дітей, а діти не повинні контактувати один з одним. Тому сьогодні Галина Кульчинська дала відповідне доручення директорам шкіл, класним керівникам, зв’язатися із батьками. Якщо навіть і діти переносять легше – то в вашу хату прийде біда. Діти повинні бути відділені і не контактувати з іншими дітьми.

Зазначимо, що учора у соцмережах поширювалась картинка із написом про те, що нібито батькам, чиїх дітей застануть на вулицях, можуть присудити від 2 до 5 років тюрми. Поліція таку інформацію спростувала та назвала фейком, вчергове закликавши людей отримувати інформацію лише з офіційних джерел.