СЬОГОДНІ: Четвер, 29.07.2021, 13:02

Як у Рівному організувала карантин найбільша IT-компанія Західної України (+ВІДЕО)

На час карантину рівненська ІТ-компанія “Zagrava Games” переходить у формат дистанційної роботи. Першими працювати з дому почали батьки школярів, коли закрили школи. У інших поки є вибір: ходити на роботу чи працювати віддалено. Але до кінця тижня працювати дистанційно перейдуть усі ІТ-фахівці, а в офісі залишать лише техперсонал.

Про це йдеться у сюжеті Суспільного.

Рівненський офіс ІТ-компанії у форматі “open space” має два поверхи і розрахований на 120 працівників, це художники, 3D дизайнери, тестувальники, програмісти, левел- і геймдизайнери. Із них сьогодні, 17 березня, на роботу прийшли 30, інші працюють віддалено. Директор компанії Олексій Михасюк пояснює, що на час карантину тут задіяли дистанційну форму:

– Ми працюємо з хмарними файлами і люди можуть взяти свої робочі станції додому для того, щоб полегшити процес. Ми не бачимо взагалі тут ніякої проблеми, бо всі системи комунікації, передачі файлів, зборки в нас налагоджені давно. Тим не менше, в офісі завжди буде залишатися якась кількість людей через те, що декому так зручніше, хтось вдома не має можливості організувати собі нормальне робоче місце.

Художник Сергій Демидюк – у числі тих, чий вибір – ходити на роботу.

– Просторий офіс, ми сидимо один від одного за метр-півтора, нас тут годують обідами і не треба нікуди виходити і, скажімо так, спокійніше в плані захисту.

Директор компанії Олексій Михасюк додає:

– В нас в офісі розроблена ефективна система вентиляції і кондиціонування, плюс в нас по всіх поверхах і великих кабінетах є спеціальні мийки повітря, які проганяють через себе офісне повітря, зволожують його, знезаражують, там стоїть система фільтрів, плюс ультрафіолетове опромінення. Тому вважаємо, що в офісі повітря чисте і нема потреби носити маски.

Крім того, в умовах карантину місця загального користування в офісі і кожне робоче місце забезпечили антисептиками, каже Сергій Демидюк:

– Тобто люди при будь-якому контакті небажаному мають простерилізувати руки. Наші технічні працівники проводять вологе прибирання офісу і професійними антисептиками протирають усі поверхні, з якими контактують наші працівники.

Протягом тижня на дистанційну роботу переведуть ще частину ІТ-фахівців.

– Думаю, 10-15 людей все одно будуть знаходитися в офісі. Бо перевести охорону на віддалену роботу ми не можемо, так само в офісі треба прибирати, будуть знаходитися технічні працівники, яким фізично необхідно знаходитися тут біля певного обладнання. Але більшість буде працювати з дому, – додає Сергій Демидюк.