СЬОГОДНІ: Понеділок, 26.07.2021, 17:03

Діяльність Рівненської АЕС минулого року визнано ефективною

Діяльність Рівненської АЕС визнано ефективною на засіданні балансової комісії НАЕК «Енергоатом», що відбулося 12 березня у Києві під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки президента Компанії Павла Павлишина.

Представники усіх відокремлених підрозділів Компанії звітувались перед керівництвом Енергоатома про роботу у минулому році. Рівненську АЕС на засіданні представляли т. в. о. генерального директора електростанції Сергій Куроєдов та т. в. о. його заступника Сергій Кулеш.

Під час доповіді Сергій Куроєдов підкреслив виконання колективом річного плану з виробництва електроенергії – частка РАЕС у атомній генерації складає 23 % та від загального виробництва у країні – 12,4 %. Виробіток РАЕС в обсязі 19,1 млрд кВт год електроенергії став можливим завдяки якісному виконанню ремонтних кампаній енергоблоків, при цьому загальну тривалість ремонтів зменшено на 22,33 календарні доби. Минулого року на РАЕС виконано Комплексну зведену програму з підвищення рівня безпеки енергоблоків АЕС України: при плані 7 заходів реалізовано 16. Освоєно 1 млрд 973,074 млн грн капітальних інвестицій, що складає 101 % від плану року. Витрати на соціальний розвиток і утримання непромислової сфери за 2019 рік менше планових на 28,6 млн грн за рахунок зменшення витрат на матеріали для утримання приміщень та зменшення обсягів комунальних послуг за рахунок раціонального використання.

Акцентував Сергій Куроєдов і на завданнях поточного року – виробництві 18,3 млрд кВт електроенергії, успішному проведенні ремонтів, виконанні усіх запланованих заходів з модернізації та реконструкції енергоблоків, а також супроводженні соціальних програм та впровадженні інвестиційних проєктів, зокрема будівництва житла.

Павло Павлишин подякував усьому колективу Енергоатома за працю, підсумком якої є стабільна, надійна та безпечна робота атомних електростанцій. Позитивно оцінено роботу усіх підрозділів Компанії.