СЬОГОДНІ: Понеділок, 26.07.2021, 17:23

9 тисяч гривень та мобільний телефон викрала зловмисниця у Рівному в старенької пенсіонерки

У Рівному поліцейські розшукують зловмисницю, яка вчора, 13 березня викрала у 82-річної пенсіонерки 9 тисяч гривень та мобільний телефон.

На зріст зловмисниці із характерною етнічною ознакою — близько 160 сантиметрів, худорлявої тілобудови, була у сірій в’язаній шапці.

За повідомленням правоохоронців, 82-річну рівнянку вранці про візит попередила соцпрацівниця, яка регулярно до неї навідувалася.

Пенсіонерка, нічого не підозрюючи, відчинила двері невідомій жінці. Та запевнила, що із соцслужби, та наразі триває обмін старих купюр на нові. Попросила у рівнянки паспорт і почала нібито оформляти документи, завбачливо попросивши дістати гроші, якими таємно і заволоділа.

Вже коли зловмисниця залишала квартиру пенсіонерки, то на порозі, зіткнулася зі справжньою соцпрацівницею. Однак, їй вдалося поспіхом залишити будинок, де проживає потерпіла.

Відкрито кримінальне провадження за фактом крадіжки. Правоохоронці встановлюють усі обставини скоєного злочину, зокрема, чи зловмисниця володіла інформацією про догляд за пенсіонеркою чи за збігом обставин вчинила відносно неї злочин.