СЬОГОДНІ: Субота, 28.05.2022, 11:11

На Рівненській АЕС введено карантинні заходи

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України і рішень комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Вараш з метою запобігання поширенню захворювання, викликаного новим типом коронавірусу (COVID-19) на Рівненській АЕС введено в дію низку профілактичних, протиепідемічних та санітарно-гігієнічних заходів.

Про це повідомила прес-служба РАЕС.

З 12 березня до 3 квітня призупиняються освітньо-виховний процес в профтехучилищі РАЕС, а також робота гуртків для дітей дошкільного та шкільного віку на соціальних об’єктах електростанції – у спортивному комплексі, плавальному басейні та Палаці культури. Вводяться обмеження у проведенні масових заходів та зустрічей. З метою недопущення до роботи працівників з ознаками захворювання посилено контроль за проведенням передзмінних, щозмінних, передрейсових та післярейсових медичних оглядів. На період карантинних заходів у здоровпункті РАЕС організовано проведення оздоровчих процедур надвенного лазерного опромінення крові. Прибирання виробничих приміщень проводиться за окремими графіками з використанням дезінфікуючих засобів.

За рекомендаціями служби охорони праці Рівненської АЕС усім працівникам рекомендується дотримуватись правил особистої гігієни.