СЬОГОДНІ: Середа, 28.07.2021, 7:57

У Рівному відбувся 1 етап Кубка Рівненщини з шахів

7-9 березня в Рівному відбувся 1 етап Кубка Рівненської області з шахів 2020 року за швейцарською системою в 9 турів. Змагалися 55 любителів шахів з Березнівського, Дубровицького, Дубенського, Здолбунівського, Костопільського, Рівненського, Сарненського районів, міста Рівне, а також гості з Волинської та Житомирської областей.

В підсумку з результатом 7,5 очок з 9 можливих переможцем став Кудрик Андрій, 2 місце в Бондарчука Богдана, 3 місце в Смикало Северина (всі з Рівного).

Кращі інтелектуальні спортсмени отримали цінні нагороди та подарунки, а перші вісімки шахістів Рівненщини (в 2-х номінаціях) здобули бали в загальний залік Кубка області. Змагання відбулися за організаційних зусиль Федерації шахів Рівненської області.

Під час закриття змагань основні призи отримала шістка кращих: Кудрик Андрій, Бондарчук Богдан, Смикало Северин, Іванчук Сергій, Петренко Олександр та Матвійчук Олександр.

Додаткові призи отримали: краща серед жінок – Ратнер Христина, кращий серед ветеранів – Кирилюк Анатолій та кращий серед школярів (за межами першої п’ятірки) – Кальчук Віталій.