СЬОГОДНІ: Понеділок, 26.07.2021, 17:24

На Рівненській АЕС нове призначення

11 березня на Рівненській АЕС призначено нового заступника головного інженера з електрообладнання та систем контролю і управління – Віталія Корольчука.

Віталій Корольчук народився у 1977 році у м. Кузнецовськ. У 1999-му закінчив Севастопольський національний університет ядерної енергії та промисловості за спеціальністю «Автоматизація технологічних процесів і виробництв». Одразу ж після закінчення вишу розпочав роботу у цеху теплової автоматики та вимірювань Рівненської АЕС. За ці роки пройшов трудовий шлях від інженера-електроніка до начальника цеху теплової автоматики та вимірювань. З 2013 року працював заступником начальника цеху, а з 2017 року – начальником цеху.

Атомник брав активну участь у пусконалагоджувальних роботах на енергоблоці №4, роботах із продовження терміну експлуатації енергоблоків №№1, 2, 3, організовував та очолював монтажні та налагоджувальні роботи із заміни обладнання енергоблоків, з впровадження нового обладнання. Здійснював реалізацію актуальних проєктів з підвищення рівня безпеки та надійності енергоблоків. Брав участь у партнерських перевірках ВАО АЕС та представляв Рівненську АЕС на міжнародних заходах.

За роки роботи на РАЕС Віталій Корольчук показав себе компетентним, технічно грамотним, відповідальним та досвідченим фахівцем, здобув заслужений авторитет та повагу серед колег. Віталій Петрович нагороджений відзнаками РАЕС, Компанії та профільного міністерства. З 2017 року перебував у резерві на посаду заступника головного інженера. У 2017 році у складі другої групи пройшов підготовку до кадрового резерву керівників вищої ланки управління Енергоатома.

Головними завданнями на новій посаді Віталій Корольчук вважає забезпечення безпечного та надійного функціонування обладнання енергоблоків, успішне виконання заходів з модернізації та реконструкції з метою підвищення рівня безпеки енергоблоків РАЕС.