СЬОГОДНІ: Середа, 28.07.2021, 7:04

На Рівненщині і надалі будуть розвивати пластовий рух

Нині в області діють півсотні скаутських осередків. Також запрацював новостворений обласний молодіжний пластовий вишкільний центр. Як повідомили під час колегії управління молоді і спорту Рівненської ОДА, пластовий рух будуть і надалі розвивати у регіоні.

«Центр – це комунальний заклад, який створили у регіоні з 1 січня 2020 року на базі Пластова оселя “Волошки”, що в селі Волошки Рівненського району. Він, по суті, став відкритим простором для проведення заходів з молоддю – пластових, вишкільних, просвітницьких тощо», – зазначила заступник начальника управління молоді і спорту ОДА Наталія Чигир.

В свою чергу голова Окружної (обласної) пластової старшини на Рівненщині Оксана Скляр наголосила, що основна мета установи – зробити пласт доступним для кожної дитини.

«Пласт передбачає виховання доброго громадянина на загальнохристиянських цінностях та національно-патріотичному вихованні. Аби поширити цей рух на Рівненщині, ми будемо проводити навчання для молоді – національно-патріотичне виховання, виховання громадянської освіти, фінансової грамотності. Окрім того, діятимуть табори для молодших хлопців та дівчат, а також обмінні програми для дітей з прифронтових територій та бойових дій. Головна мета заходів популяризувати рух, залучити до нього якомога більше дітей, збільшити кількість осередків», – відзначила Оксана Скляр.

І розповіла про позитивний досвід Рівненського та Гощанського районів стосовно підтримки пластового руху. Тут діють місцеві програми, які дозволяють залучити до навчання скаутів більшу кількість волонтерів.