СЬОГОДНІ: Понеділок, 26.07.2021, 17:31

«Немає результату — до побачення». Зеленський заявив, що Рябошапка не виправдав його очікувань

Президент Володимир Зеленський вважає, що генеральний прокурор Руслан Рябошапка за півроку роботи не виправдав очікувань, які на нього покладалися.

Про це він заявив під час зустрічі з представниками малого та середнього бізнесу Полтавської області, – повідомляє НВ.

«Ми з ним пройшли довгий шлях з передвиборчої кампанії. Але моя особиста думка дуже проста: немає результату — не маєш займати місце. Я, президент, ставлю собі те саме. Які б ми не були гарні і з гарними побажаннями, очима, кроками і відкритим серцем. Якщо немає результату — до побачення. Мало того, мені здається, що справедливо — якщо ти сам про це говориш», — сказав президент.

«Я дійсно вважаю, що Руслан [Рябошапка] – гарний спеціаліст, але я вважаю, що він не показав результат», — продовжив Зеленський.

При цьому Зеленський заявив, що окрім Офісу генпрокурора, він незадоволений результатами роботи Служби безпеки України та Національного антикорупційного бюро. До очільниці Державного бюро розслідувань Ірини Венедіктової у нього немає претензій, оскільки вона «тільки прийшла».

«СБУ, Генпрокуратура та НАБУ не працюють на 100%. Я дійсно вважаю, що більше часу було у НАБУ, ніж у цих всіх органів. Я вважаю, що це не результат для такого органу», — заявив глава держави.