СЬОГОДНІ: Вівторок, 11.08.2020, 13:20

На Рівненщині виявлено 24 правопорушення правил рибальства

У період з 20 по 26 лютого 2020 року державні інспектори Рівненського рибоохоронного патруля зафіксували 24 порушення законодавства у сфері охорони водних біоресурсів.

Так, було складено три протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП та 14 – за ч. 3 ст. 85 КУпАП. Крім того, оформлено сім актів виявлення та вилучення безхазяйного майна, згідно якими вилучено 21 од. заборонених знарядь лову.

«Загалом, накладено штрафів на суму 1 139 грн. Збитки, завдані рибним запасам, склали 1 700 грн. У порушників вилучено 12 кг водних біоресурсів, два заборонених знарядь лову та один човен. До судів передано 14 справ для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності» – повідомив заступник начальника Управління Держрибагентства у Рівненській області Олександр Новак.

Для прикладу, 20 лютого 2020 року Рівненській рибоохоронний патруль задокументував порушення правил рибальства. Інцидент стався на березі Хрінницького водосховища , поблизу с. Товпижин Демидівського району Рівненської області. Чоловік мав намір здійснити вилов водних біоресурсів забороненими промисловим знаряддям лову – «екраном».

Проте, завдяки оперативності рибоохоронного патруля, громадянин не встиг завдати шкоди рибному господарству. На особу було оформлено протоколи про адміністративне правопорушення за ч. 3 ст. 85 КУпАП.

24 лютого, під час рибоохоронної роботи державні інспектори на Хрінницькому водосховищі, поблизу с. Товпижин Демидівського району зафіксували ще одне грубе порушення природоохоронного законодавства. Місцевий житель з човна здійснював незаконний вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям лову – однією сіткою. У чоловіка вилучено 12 кг риби, а саме: щука- 7 екз. Сума збитків, завданих рибному господарству, становить 1 700 грн. Складено протокол про адміністративні правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направлені до районного суду Рівненської області для притягнення порушника до відповідальності. Незаконно добуті водні біоресурси, знаряддя лову та човен вилучені.