СЬОГОДНІ: Субота, 19.06.2021, 9:22

На Рівненщині водії для своїх автівок обирають незвичні номерні знаки

У Рівненській області за чотири роки  191 водій замовили індивідуальні номери на автівки. Слід зазначити, що попит на такі номерні знаки значно зріс,  майже половину від цієї кількості номерів   видано у  2019 році – 92 таких номерних знаки.

Серед індивідуальних номерних знаків автовласники замовляли:

цифрові комбінації –  А7777А, І222І, ІА013;

англомовні назви –  AUDI, ANGEL, COFFEEMAN, VIP.

Також, серед найбільш незвичних номерів зустрічалися ЛЯЛЬКА, НОМЕРИ, ВОЛГА, ДЄД, МИХАЛИЧ, КОТЛИ, ГЕТЬМАН, ВИШНЯ, КАБАН, ДЕМБЕЛЬ, АЙБОЛІТ, СУПЕР, OPASNUY.

Всі назви номерних знаків реальні.

Зауважимо, індивідуальні номерні знаки (ІНЗ) дійсні тільки на території України. Такий номер можна замовити лише як доповнення до державного номерного знаку, але не замість нього.

На ІНЗ можна розміщувати букви (українського чи латинського алфавітів) і цифри; літери, цифри і графічний елемент. ІНЗ повинен містити від 3 до 8 символів, якщо це тільки букви. Якщо це букви і цифри, то від 3 до 7 елементів, причому 2 символи з них повинні бути буквами.

На ІНЗ заборонено наносити написи дискримінаційного характеру за ознаками мови, расової і національної приналежності, ставлення до релігії, соціального і майнового стану, статі, освіти, роду і т.д.

Заборонені також написи ненормативного походження; символіка, абревіатури або скорочені назви установ, організацій, підприємств без їх письмової згоди. Не можна використовувати графічний елемент, схожий з буквами або цифрами; імітацію зображення Державного Герба України або Державного Прапора України.